Chcete byť obklopený praktickým, moderným nábytkom vyrobeným z kvalitných materiálov?

Využite široké spektrum služieb, ktoré Vám ponúkame.

 

Za veľmi dôležitú považujeme konzultáciu s Vami, nakoľko našim cieľom je skombinovať Vaše predstavy a požiadavky a tak naplniť Vaše očakávania, aby sme vyrobili účelný, praktický a dizajnovo zaujímavý nábytok.Po vzájomnej konzultácii, kde si samozrejme vyberiete okrem dizajnu aj materiál, z ktorého chcete mať vyhotovený nábytok, nasleduje zameranie a vypracovanie cenovej ponuky.A následne je už výroba, dovoz a montáž Vášho nábytku v našich rukách, ktorých precíznosť, remeselnú zručnosť a profesionalitu už ocenilo veľa zákazníkov.

 

Pri výrobe nábytku používame drevotrieskové dosky nemeckého výrobcu WODEGO,  ale na Vaše prianie aj od všetkých iných výrobcov drevotrieskových dosiek.Preferujeme rakúske kovania BLUM, s ktorých vysokou kvalitou máme dlhoročné skúsenosti.

 

Ďaľšou službou, ktorú poskytujeme je aj vnútorné vybavenie kuchynských liniek rôznymi materiálmi ako sú : príborníky, rôzne koše na potraviny. Podľa želania zabezpečíme kuchynský drez,vodovodné batérie, vstavané spotrebiče a iné.

 

Nábytok, ktorý vyrábame je vyrobený presne na mieru, je jedinečný, osobitý a pri správnom používaní  Vám bude slúžiť veľa rokov.